70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Promocje na OBI Goleniów

Licz na Kredyt i weź n stroonę i zawnioskuj już dziś

Promocje na OBI Goleniów

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to jeden z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, podaje on wrażenie sterylności, tak przecież przydatnej w niniejszym stanowisku. Na jego pomoc przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w wolnym stylu.

Promocje na OBI Pełczyce

Aczkolwiek nie mniej ciekawą sprawą jest montowanie bieli z różnymi kolorami, zarówno tymi o intensywnym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, jak natomiast obecne w niskich kolorach. Należy jednakże mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na ogromne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które oraz ją ożywią.

Promocje na OBI Pełczyce

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel trzeba zwrócić opinię na to, by każde meble łazienkowe oraz dania sanitarne stanowiły w niniejszym jedynym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeżeli jednak obawiamy się monotonii, głównie w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą propozycją i zarazem bardzo popularną są płytki z wzorami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie przedstawia się także naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Pełczyce

Światło w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze rodzą się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie dlatego, że światło otwiera się od jasnego koloru również daleko rozświetla pomieszczenie. Istnieje obecne czysta zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą i zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się i duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka zezwala na prawdziwą kreatywność w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe właściwie jest przejrzeć szeroką gamę produktów widocznych na karcie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na szeroki połysk będą również odbijały światło, zawsze należy mieć, że za wielu bieli sprawi, że pomieszczenie da się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba liczyć na wycieczce to, że meble łazienkowe oraz zapachy mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Pełczyce

0 0 votes
Daj ocenę