70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

Licz na Kredyt i weź n stroonę i zawnioskuj już dziś

Jesteśmy instytucją udzielającą ekspresowych pożyczek bez zaświadczeń i formalności. Jednak oprócz tego jesteśmy wiodącą firmą z zakresu inwestowania. Współpracujemy z wieloma firmami, które są znane i cenione na rynku finansów m.in. Polski Lombard. Jednak nie tak dawno wkroczyliśmy zupełnie na nowy sektor, który od niedawna jest w naszym kraju. Są to social lending czyli tak zwane pożyczki społecznościowe czy też pożyczki międzyosobowe.

 

Pożyczki społecznościowe są zawierane pomiędzy dwoma podmiotami: pożyczkodawcą oraz pożyczkobiorcą. Pomiędzy nimi znajduje się pośrednik, którym jesteśmy my. Pośrednik zajmuje się nadzorowaniem transakcji, pomaga rozwiązywać problemy czy dochodzić do konsensusu pomiędzy stronami. Dodatkowo jako pośrednik szukamy stron do współpracy, tj. pożyczkodawców oraz pożyczkobiorców. Pożyczki społecznościowe to idealny pomysł na inwestycję dla początkujących inwestorów. Jeżeli posiadasz wolne środki pomożemy i je zainwestować i pomnożyć swój kapitał. Gwarantujemy Ci ochronę i bezpieczeństwo zainwestowanych środków. Nie tylko pożyczkodawcy ale również pożyczkobiorcy mogą liczyć na naszą pomoc. Oferty naszych inwestorów muszą spełniać wszelkie wymagania. Z pewnością nie znajdziesz u nas lichwiarskich przekrętów, lecz rzetelne i uczciwe oferty.

 

Pożyczki społecznościowe podobnie jak chwilówki są łatwo dostępne a także nie zawierają sterty dokumentów do wypełniania. Brak formalności w tym przypadku również okazuje się plusem. Nasza firma jest pośrednikiem dlatego też szuka ofert, które są nie tylko bezpiecznie dla naszych klientów ale również spełniają ich oczekiwania. Social lending są atrakcyjne dla obu stron, ponieważ są elastyczne. Pożyczkodawca wraz z pożyczkobiorcą sami ustalają warunki udzielenia kredytu oraz okresu spłaty. Wszystko to sprawia, że warunki dopasowane są dla obu stron. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów dlatego również jesteśmy elastyczni co świadczy o naszych usługach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pożyczek społecznościowych, inwestowania bądź podjąć z nami współpracę skontaktuj się z naszym biurem, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
marek
marek
5 lat temu

czesc witam wszystkich potrzebuje pozyczyc 15 ty na 2 lata na procent

Beata
Beata
5 lat temu

Dzień dobry
Proszę obinformacje, jak mam złożyć wniosek o pożyczkę społecznościową?

Grzegorz
Grzegorz
5 lat temu

Witam, potrzebuję pożyczki w wysokości 30 000 zł. pod weksel na 2 lata. Prowadzę działalność gospodarczą. Zapewniam rzetelną spłatę.

Agnieszka
Agnieszka
4 lat temu

Dzień dobry
Proszę o informację, jak mam złożyć wniosek o pożyczkę społecznościową?