70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Last Minute Darłowo

Licz na Kredyt i weź n stroonę i zawnioskuj już dziś

Last Minute Darłowo

Last Minute

LAST MINUTE to jakaś z produkcji znanego i znacznie lubianego w poprzednim czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Wolin

Film swoją premierę przechodził w roku 2013 po czym już zdobył uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne role w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w pracę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zdobyła się w pracę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki organizujący w skórze Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która zdobyła się w pracę Natalii Wis, będącej szeroką miłością Tomasza jeszcze z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w część narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w część niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w pełnej produkcji dostępny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele wielkich także ciekawych ówcześnie utworów), natomiast montaż należał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się bardzo łatwo domyślić nawiązuje do normalnych ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się od wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Wolin

Właściwa fabuła filmu otwiera się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie podróży do Egiptu. Natomiast na taką uwagę nie pewno się przecież udać sam. Towarzyszyć obejmuje mu jego mama – kobieta niezwykle energiczna również z zasadami – w kraju nie bez przyczyny przez masa lat odbierała jako policjantka. Na przygodę z Tomaszem powtarzają się te właśnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopu w ciepłym Egipcie, to wprawdzie obecnie na początku bohaterowie są ogromne problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy więcej nie są świadomi tego, iż to dopiero początek nieprzyjemnych niespodzianek, które napotkają na swojej wakacyjnej drodze. Uwaga nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z linią nie otrzymują odpowiedniego pokoju to ciągle kuchnia nie przekazuje im kosztowania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego prawdziwą licealną miłością. Niestety osoba nie jest jedyna, bowiem na dowolnym etapu prowadzi jej ideał mężczyzny, który kiedy się prezentuje jest jej lubym.

Last Minute Wolin

Tak tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego te sprawdza się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który kiedy się bardzo mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest więcej związek z konsulatem, więc Tomasz natomiast jego rodzina muszą sobie w tym momencie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w olbrzymim tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w spokoju muszą powrócić prędzej czy później do końcu, lecz w konkretnym momencie ze powodu na finansowe braki jest wtedy niezwykłe. Dlatego ciekawa i ułatwiająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do końcu.

Zdjęcia do produkcji Patryk Vega natomiast jego ekipa przechodzili w tureckim hotelu Utopia World (hotel wybiera się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Wolin

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć zapewne nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z osobami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych momentów. Tak prawie wszystek firm budowany był źle, razem z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w budowy – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, oraz dużo kobiet liczyło z niecierpliwością na przełom, w jakim będą potrafili wprowadzić się z całością filmu.

Last Minute Wolin

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments