70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kobiety Mafii 2 Człopa gdzie obejrzeć lub kupić?

Licz na Kredyt i weź n stroonę i zawnioskuj już dziś

Kobiety Mafii 2 Człopa gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za toż w światowych kinach widzowie mogli go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski wspólnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto jeszcze wspomnieć o aktorach grających kluczowe role. Właśnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 skupiają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W różnej części dostajemy wątki trzech różnych formy, jakie w jakimkolwiek etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która korzysta całe plany, żeby zmienić własne bycie na właściwsze. Zawiera ona kontrakt na głęboki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wymaga ustawić się na całkowite życie. W ostatnim samym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia i potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, jednak nie jest gwoli niej toż prawe, ponieważ przez całe jej istnienie była utrzymanką innych. Opływająca do tej fazy w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z kolei Siekiera nadal umieszcza się w Maroko, gdzie poznaje naszego przyszłego męża Amira, który pokazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest problem Darii a jej układ z Kolumbijczykami. Z pewnych przyczyn ta inwestycja nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końcu tona kolumbijskiej kokainy ma dostarczyć jej bycie nad rynkiem, jednak historia zamyka się utratą artykułu i ważnymi problemami. Niania popada w długi wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, a wtedy akurat Daria jest profesjonalnie przygotowana do drugiej rzeczywistości. Od początku pięła się po szczeblach mafijnej pracy bez męskich pleców i już znajduje się na szczycie gangsterskiej drabiny. Obecne w jej wątku pojawiają się modne i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) zaś jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w spokój całej historii, dając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w ostatnim filmie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i stosowania ich z jedną, kluczową rolą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w walkę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko z ostatniego, że może wydobyć z aktorów coś czego nie pokazali w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która jest wprost przygotowana do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją sytuację w rynek wysoką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w wczesnej części filmu Vegi zaś w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest prawdopodobnie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny akcji nie płacą się sztuczne. Od razu widać, że na film był poświęcony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja rzuca się do Maroko czy Kolumbii, to tylko tam osadza się też plan filmowy. Dzięki temu film określa się dobrze na ekranie. Widz widząc go zamierza poczucie autentyczności i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest konsekwentny a z jakimś kolejnym filmem stara się jakością wizualną ciągnąć się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, zaś w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Efekt ich karierze jest niczym daleko widoczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem prac z faktami komediowymi, gdzie jesteśmy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują od niego fani a im toż płaci, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, razem nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Ińsko gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments