70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Jak założyć biuro nieruchomości

Licz na Kredyt i weź n stroonę i zawnioskuj już dziś

Jak założyć biuro nieruchomości

mieszkanie Kołobrzeg

Obecnie w naszym kraju rynek nieruchomości rozkwita. Dlatego biuro nieruchomości jest naprawdę właściwym i przy drobinie starań dochodowym pomysłem na własną firmę.

Jak założyć własne biuro nieruchomości

Dużym uproszczeniem jest na pewno to, że od roku 2014 agent nieruchomości nie musi starać się o zdobycie licencji zawodowej.

Nim przystąpimy do załatwiania wszystkich formalności związanych z zakładaniem działalności, trzeba wiedzieć czym tak doprawdy biuro nieruchomości się zajmuje.

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Zasadniczym ich zajęciem jest pośredniczenie między stronami zamierzającymi zakupić, zbyć lub wydzierżawić daną nieruchomość. Nadto pracownicy agencji nieruchomości dla własnych klientów kontrolują stan prawny oraz rzeczywisty nieruchomości, negocjują między stronami.

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Wracając do wątku własnej działalności gospodarczej, pracować w nieruchomościach może realnie każdy, wystarczy że dysponuje zdolnością do czynności prawnych. Prowadzenie biura nieruchomości może występować w kliku odmianach: w formie jednoosobowej, spółki cywilnej, osobowej lub kapitałowej.

Należałoby dodatkowo wiedzieć, że taka agencja musi być zarejestrowana jeśli chodzi o sprzedaż – konieczne będzie też posiadanie kasy fiskalnej.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments