70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Doradca inwestycyjny Strzelce Krajeńskie

Licz na Kredyt i weź n stroonę i zawnioskuj już dziś

Doradca inwestycyjny Strzelce Krajeńskie

Doradca inwestycyjny

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest stosunkowo młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z użyciem dźwigni, na najznaczniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim stanowi świetne rozwiązanie również dla kobiet dopiero rozpoczynających swoją przygodę na ostatnim zbycie jak i dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży nacisk na wtedy pamiętają prostsze niż u konkurencji prowizje. Godnym uwagi jest również dużo intuicyjny i dostępny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z szerokim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość sklepu jest zależna absolutnie z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na etapie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w stosunku do dolara. Podsumowując istnieje wtedy handel kontraktami różnic cenowych CFD. A na Monfex zarabiamy również na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), jak a na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w stosunku do kontraktów terminowych wielkich z giełdy, platforma prosi o wiele lepszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej kontrakty nie są specjalnych ram czasowych. Mogą to zostać usunięte w dowolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X i możliwością handlu długimi i szybkimi pozycjami na ponad 200 instrumentach. Do możliwości jest również dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut powiązanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi dużo popularne. W projekcie rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na skutek konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiedzę o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w projekcie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy działać. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do lamusa lub przyjmujemy z kodu QR. Następnie, na przekazany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w ruchu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa natychmiastowego nabycia kryptowalut. Skupia się to jednak z pobraniem prowizji. Oczywiście istnieje wtedy powiązane z faktem, że zakup przy użyciu karty rozgrywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W skutku pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% z jakiejś sprzedaży lub z każdych 10 USD, w relacje z tego, jaka z opłat jest znakomitsza.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki zawierają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i opłaty.
Z pewnością samą z najpopularniejszych wartości Monfex są niskie ceny i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu oraz przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Czyni on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na etapie 2000 USD, po odjęciu prowizji oraz pozostałych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z użyciem dźwigni . Daje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład miany jest pomiędzy giełdą a posiadaczami i korzysta się do grze przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki miany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z zmiany udzielane są z różnej strony. Wysokość danego zakładu jest jednak ściśle powiązana z wielkością używanej dźwigni. I tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do pokaźnych zysków, należy zawsze mieć, iż handel przy zastosowaniu dźwigni uczestniczy w dwie strony. Dlatego może spowodować wielkie zyski, ale również oraz dorosłe straty. Stąd też pomocny jest odporny umysł i kierowanie dźwigni odpowiedniej do gustu posiadanej już myśli i wiedze.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest wyłącznie bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest również sposób jak również technologia stosowana w Monfex. Depozyt każdego Klienta przechowywany stanowi w portfelu z prowadzeniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym uwagi jest fakt, że jako Mężczyzna masz wstęp do raportów i soków z konta w dowolnym momencie. W jakiejkolwiek chwili możesz więcej się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania i pomocy swoich kont masz możliwość dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dużym zagrożeniem dla klienta potrafi istnieć jedynie sam użytkownik, a tak właściwie niedostosowanie dźwigni do poziomu świadomości i nauk gracza. A przed podjęciem gry przekonuje się dokładne zapoznanie się z bazarem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o zaczerpnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem jest oraz możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Środki” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych oraz do bloga zawierającego te relacje z obszaru aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy a co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest przepiękny i prosty w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu przedstawia się główny panel. Po jego lewej stronie umieszczone są nowe informacje dotyczące salda oraz zysku, a też strat dla aktualnie wysokich pozycji. Również niezwykle zauważalnym jest, że zostały tam również zamieszczone informacje dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej odpowiedzialne są komunikaty na materiał dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza oraz na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W centralnej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu odpowiedzialne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z ostatniego stylu przydatna jest również cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali i o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Środki” na stronie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszą pewnością Monfex jest wartą polecenia platformą do handlu z użyciem dźwigni. Konkludując stanowi ona niska, intuicyjna i pozytywna również dla początkujących jak również mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi rzeczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego zlecenia w jakiejkolwiek chwili. Godnym uwagi jest również niewątpliwie aspekt, że dla konsumentów jest tania całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że każdemu jest również przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną funkcję odgrywa i przyjazne podejście do odbiorcę. Bo dzięki swobodnemu dostępowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje szansę na podniesienie stanu swoich umiejętności w muzyce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem oraz znacznie pomocną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję systemu na przeprowadzane operacje także znaczną pierwszą i spokojny dojazd do materiałów edukacyjnych. Oczywiście marki na jej problem wszystek może bez problemu zlokalizować na forach dodatkowo w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments