70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Licz na Kredyt i weź n stroonę i zawnioskuj już dziś

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

Nasz serwis pożyczkowy liczna kredyt.pl to przede wszystkim siedzisko najlepszych ofert z chwilówkami lecz nie tylko. Znajdziesz tutaj szereg ciekawych artykułów poświęconych tematyce finansów. Poradniki odnośnie inwestowania oraz oferty naszych partnerów. Dla naszych klientów przygotowaliśmy jednak wiele więcej. Posiadamy serwis z ogłoszeniami, gdzie możesz dodać ogłoszenie bądź poszukać czegoś ciekawego do zakupu. Oferty umieszczane w naszym serwisie są o wiele bardziej atrakcyjniejsze finansowo od tych dostępnych w sklepie. Serwis dodaj ogloszenia pozwoli Ci pozbyć się zbędnych przedmiotów i dodatkowo zarobić parę groszy. Zrób wiosenne porządki i sprawdź czy nie masz ciekawych rzeczy do sprzedania.

 

Nasz serwis codziennie odwiedzany jest przez ogromną liczbę osób dzięki czemu Twoje ogłoszenie może szybko znaleźć się w kręgu zainteresowań. Skupujemy wszystko od zabawek aż po samochody. Możesz wystawić wszystko zarówno nowe przedmioty jak i te używane, które są w dobrym stanie. Wszystko co ma jakąkolwiek wartość materialną i może okazać się przydatna dla kogoś innego. Pozbądź się rzeczy, których już nie używasz, które od dawna zalegają w piwnicy czy na strychu.

 

Jeżeli chcesz zarobić wystarczy, że dodasz ogłoszenie a chętni na zakup znajdą się sami. Doradzamy ale również pomagamy nadzorować Twoje ogłoszenie. Co możemy Ci zagwarantować? Z pewnością uczciwe warunki współpracy a także zarobek. Zależy nam na daleko idącej współpracy, która będzie przynosiła efekty.

 

Pamiętaj im ciekawsze ogłoszenie tym więcej jego wyświetleń. Nie zapomnij o ciekawej grafice oraz ciekawym tytule, który przyciągnie wzrok odwiedzających. Odpowiednio skonstruowane ogłoszenie to połowa sukcesu. Używaj chwytliwych sloganów, ciekawych opisów, które nie będą męczyły czytelnika lecz go zainteresują. Czego oczekujemy? Rzetelności i uczciwości. Nie chcemy by wystawione ogłoszenia były fałszywe bądź nie odzwierciedlały stanu faktycznego przedmiotów. Pamiętaj o prawie konsumenckim. Sprawa jest prosta – jeżeli potrzebujesz gotówki sprzedaj coś, co nie jest Ci potrzebne. Zaufało nam już tysiące osób, które podjęły współpracę i zarobiły sprzedając mnóstwo zbędnych rzeczy.

0 0 votes
Daj ocenę